Podobné články

Příznak těhotenství - klasické příznaky

Publikováno: 13. 02. 2011

První reakce na časnou známkou těhotenství je nedůvěra, radost následuje pocit nejistoty. Návštěva lékaře a vyšetření krve je jediný způsob, jak potvrdit své těhotenství. Časné těhotenské testy jsou velmi spolehlivé a dokonce ukazují přesné výsledky 2-týden-staré embryo. Před návštěvou lékaře pro potvrzení těhotenství, je velmi důležité dávat pozor na příznaky těhotenství. Opatření přijatá v časnou známkou těhotenství je velmi důležité pro embryo zdraví.

Těhotenství Fáze Psi

Publikováno: 24. 06. 2011

Stejně jako lidské ženy, váš pes těhotenství plán a dělohy kalendář, který může určit, která fáze těhotenství ona je v závislosti na své tělesné příznaky.

Dermastir elastin v těhotenství

Publikováno: 21. 03. 2011

Těhotné ženy obávat strií, které se mohou objevit po těhotenství. Ženy jsou stále těhotná v pozdější fázi jejich života v dnešní době a elastinu v kůži nejsou optimální proto je zde vysoké riziko strií po těhotenství, protože se snížila elastinu. Stetch známky je problémem pro všechny těhotné ženy, ale i pro všechny ženy, které chtějí otěhotnět, v jejich budoucnosti.

Velikost břicha při těhotenství

Publikováno: 03. 02. 2011

Někdy se zdá, pro těhotné ženy, že jejich břicho roste před očima, nebo naopak, je to skoro neznatelné. Pojďme přečíst komentáře odborníků na tuto otázku.

Rib bolesti během těhotenství

Publikováno: 08. 03. 2011

Rib bolesti během těhotenství může být přetrvávající problém, a to zejména během třetího trimestru. Váš hrudní koš může cítit mírně bolest nebo extrémně nabídky a pohmožděné. Můžete mít nepříjemné pocity na obou stranách, nebo obou stranách, ačkoli to je obyčejně horší na pravé straně žeber.

Jíst zdravé během těhotenství: Plánování pro přijetí a dále

Publikováno: 13. 07. 2011

Správná strava během těhotenství je důležitá nejen pro zdraví vašeho nenarozeného dítěte, ale i pro své vlastní zdraví také. Pokud máte dělat plány na přijetí, dělá vše, co mohou, aby zajistili, že vaše zdraví dítěte je zásadní. Dát svému dítěti nejlepší start do života, měli byste začít jíst správné, jakmile zjistíte, že jste těhotná.

Více podobných

Tento článek pochází z articlesbase.com a byl strojově přeložen. Článek může obsahovat chyby, nesrovnalosti, nepravdy, berte to na vědomí. Článek je pouze informativního charakteru. Produktově či právně může být vázán k prostředí USA a okolí.


Aktualizováno: dnes Nové články
15:23
10/11
Jízdy kolem koní
Není to jen řidiči a cyklisty na silnicích ve Velké Británii, naše silnice jsou tam koně, a tak mají právo provozu na pozemních komunikacích.
13:36
01/11
Boost Mobile a AirG spuštění Zvyšte HOOKT mobilní komunitu
"Jsme velmi rádi, že můžeme stavět na období tří let partnerství úspěchu Boost Mobile s uvedením Boost HOOKT mobilní komunitu.
19:23
28/10
Jak se na Spy podvádění manžela mobilního telefonu
Pokud máte podezření na podvádění manžela, pak statistiky uvádějí, že máte asi pravdu. Mezi další typy techniky, mobilních telefonů hrají významnou roli v činnosti podvádění manžela. Hovory mohou být vyrobeny z izolovaných lokalitách a všechny záznamy vymazány. Textové zprávy mohou být zaslány. Mobilní telefon je podvodník nejlepší přítel.
22:36
27/10
Vyhněte se body na Nový záznam řízení York
New York je vnímán jako "město, které nikdy nespí." Což znamená, že v řízení, při případné denní dobu rovná se aktivně zaměřuje na cestě se vyhnout dopravní letenku na Nový záznam jízdy York. Následky dopravní letenku nejen body na řízení záznamů jsou: zvýšení své sazby pojištění vozidla, možnost pozastavení licence a odpovědnost řidiče hodnocení.
22:00
27/10
Jak na design a styl s kabelovou Světla drát stopy
Oleje, které se používají v mazacích drátu se mohou lišit v závislosti na rozměrech a druhu drátu, jak dobře jeho dojem na lidské kůži. Správná údržba je, aby tyto kabely Předchozí po velmi dlouhou dobu. Bez ohledu na to, zda máte zájem o zřízení bytové divadlo, nebo máte stereo inovativní proces již nastaven ve vás bydliště, bude zahrnovat perfektní kabel reproduktoru mít největší zábavu. To je fáze, kde přesně mnoha lidem najít to tri ...
20:52
27/10
Jet Ski Tipy oblasti údržby motorů
Jet lyže jsou vodní skútry, které budou jistě opustí vás mrštit více v otevřených vodách.
17:36
27/10
Všeobecné letectví App pro iPhone - Jak stáhnout všechny aplikace pro iPhone je You Want
Získání všeobecného letectví App pro iPhone lze provést v několika dráhy. Můžete jimi, když cítíte potřebu, nebo si je můžete stáhnout automaticky, kdykoliv se vám zachce, aniž byste museli vyrazit z kreditní karty nebo jak účtovat vyšší.
16:23
27/10
Bezpečné Car Service Provider v Reagan letiště
Dulles letiště autoservis je pozemní služby, která poskytuje ode dveří ke dveřím služby od nebo do Washington Dulles mezinárodní letiště. Dulles autoservis je nějaký velmi komfortní a profesionální jízdy se můžete dostat po dlouhém a exhautic let. Jeho také druh velmi soukromé jízdy, takže můžete mít nějaký kvalitativní času na letišti auto bez jakýchkoli potíží.
Oblíbené články