Je důležité si uvědomit, že bolest ledvin a zad mohou mít podobné příznaky, které mají zcela odlišné příčiny. Můžete mít bolesti zad příznaky, které jsou způsobeny tím, infekce ledvin, zatímco jiný člověk může mít úplně stejné příznaky způsobené zadní problém. Při bolestech zad je způsobena problémy ledvin. Ledviny jsou umístěny na levé a pravé straně páteře přímo nad boky. Bolest z infekce ledvin se obvykle vyskytují u tohoto stejné oblasti, ačkoli to může vyzařovat ven čímž se komplikuje diagnózu. Mnoho lidí popisuje příznaky jako obecné citlivost nebo bolest, a ne "bolest". Silná, bodavá bolest může souviset s problémy se zády, a ne ledviny. Bolest nebo může být způsobeno infekce ledvin, nebo to mohlo být ve spojení s některými typy poranění ledvin sami. Například by mohlo zranění způsobené pádem kompresi jednu ledvinu a vliv poškození. Kromě ledvin bolest způsobenou nehodu nebo zranění jsou zde i příznaky, které jsou spojeny s infekcí ledvin. Bolest způsobená infekce ledvin je mnohem běžnější, než způsobené fyzické trauma. Kromě toho se infekce ledvin tam bude často být jiné příznaky jako horečka, bolesti při močení nebo krev v moči. Jak zjistit, zda máte infekce ledvin a co s tím dělat. Máte-li infekce ledvin, budete pravděpodobně mít některé z následujících příznaků: horečka, zimnice, bolesti zad a bolesti. Nevolnost a něha v blízkosti nakažených ledvin může také nastat. Váš lékař diagnostikovat stav pomocí testů funkce ledvin nebo bakteriální test. Proč se dva typy zkoušek? Protože tam jsou dva obyčejné druhy poruchy ledvin, každý s jinou příčinu. Léčby a úleva od bolesti bude pravděpodobně zahrnovat odpočinek a antibiotika pro všechny bakteriální infekce. Obvykle léčba bude trvat několik týdnů, ale určití lidé mohou mít strukturální problémy a vyžadují delší dobu léčení-. Pointa je, že chcete získat správné informace o tom, co by mohlo být vytvoření bolesti příznaky - dělat ne self-diagnostikovat. Infekce ledvin se neléčí na mnoho let může mít katastrofální důsledky pro vaše zdraví. Jestliže tam je historie infekce ledvin v rodině, nebo jste v nedávné době v pádu nebo autovrak nebo měl nějaký jiný trauma, které by mohly mít poškozené ledviny, měli byste zvážit návštěvu lékaře. Léčby bolesti bederní páteře způsobené špatným držení těla nebo přes námaze je jiný, než léčba bolesti bederní páteře způsobené infekce ledvin. Chcete-li zacházet správném stavu. Článek Zdroj: Ryan C. Nagy, MA, tvůrce bolesti zad nadace a univerzitní učitel, a bývalý výzkumník autismus, je věnována používání internetu k informování o nejlepší hygienické praxe. Přijďte se podívat na něj: Bolest zad nadace: Odstranit bolesti zad Nyní:

Podobné články

Dolní části zad a bolest ledvin

Publikováno: 24. 02. 2011

Jaký je rozdíl mezi infekce ledvin a dolních zad. Objevte některé z věcí, které můžete udělat, aby se s nimi zacházet.

Rib bolesti během těhotenství

Publikováno: 08. 03. 2011

Rib bolesti během těhotenství může být přetrvávající problém, a to zejména během třetího trimestru. Váš hrudní koš může cítit mírně bolest nebo extrémně nabídky a pohmožděné. Můžete mít nepříjemné pocity na obou stranách, nebo obou stranách, ačkoli to je obyčejně horší na pravé straně žeber.

Pravda o chronické bolesti zad

Publikováno: 18. 07. 2011

V tomto článku Dr.Pruitt vysvětluje, proč bolest není vždy nejlepším ukazatelem nutnost léčby. On popisuje změny ve svalech v dolní části zad spojené s bolestí a proč řešit funkce je mnohem lepší způsob, jak řešit tento život změní problém.

Konstantní bolesti zad pod levou hrudní koš

Publikováno: 20. 04. 2011

Vědět, co dělat, když trpíte formy bolesti zad nebo stálé bolesti od levé hrudní koš.

Migréna a bolesti hlavy Řešení eBook

Publikováno: 20. 03. 2011

Podrobné a spravedlivé posouzení Migréna a bolesti hlavy Řešení eBook

Sever nemoc: častou příčinou bolesti paty u dětí

Publikováno: 16. 03. 2011

Sever nemoc často vyskytuje u dětí v jednotlivých etapách počátku puberty. Vzhledem k nepravidelné tempo růstu šlach kostí a svalů, méně pružné paty šlachy může dát nadměrný tlak kolem Achillovy šlachy oblasti. Úlevy může být dosaženo s použitím protetiky, oblouk nebo podpěry paty poháry.

Více podobných

Tento článek pochází z articlesbase.com a byl strojově přeložen. Článek může obsahovat chyby, nesrovnalosti, nepravdy, berte to na vědomí. Článek je pouze informativního charakteru. Produktově či právně může být vázán k prostředí USA a okolí.


Aktualizováno: dnes Nové články
15:23
10/11
Jízdy kolem koní
Není to jen řidiči a cyklisty na silnicích ve Velké Británii, naše silnice jsou tam koně, a tak mají právo provozu na pozemních komunikacích.
13:36
01/11
Boost Mobile a AirG spuštění Zvyšte HOOKT mobilní komunitu
"Jsme velmi rádi, že můžeme stavět na období tří let partnerství úspěchu Boost Mobile s uvedením Boost HOOKT mobilní komunitu.
19:23
28/10
Jak se na Spy podvádění manžela mobilního telefonu
Pokud máte podezření na podvádění manžela, pak statistiky uvádějí, že máte asi pravdu. Mezi další typy techniky, mobilních telefonů hrají významnou roli v činnosti podvádění manžela. Hovory mohou být vyrobeny z izolovaných lokalitách a všechny záznamy vymazány. Textové zprávy mohou být zaslány. Mobilní telefon je podvodník nejlepší přítel.
22:36
27/10
Vyhněte se body na Nový záznam řízení York
New York je vnímán jako "město, které nikdy nespí." Což znamená, že v řízení, při případné denní dobu rovná se aktivně zaměřuje na cestě se vyhnout dopravní letenku na Nový záznam jízdy York. Následky dopravní letenku nejen body na řízení záznamů jsou: zvýšení své sazby pojištění vozidla, možnost pozastavení licence a odpovědnost řidiče hodnocení.
22:00
27/10
Jak na design a styl s kabelovou Světla drát stopy
Oleje, které se používají v mazacích drátu se mohou lišit v závislosti na rozměrech a druhu drátu, jak dobře jeho dojem na lidské kůži. Správná údržba je, aby tyto kabely Předchozí po velmi dlouhou dobu. Bez ohledu na to, zda máte zájem o zřízení bytové divadlo, nebo máte stereo inovativní proces již nastaven ve vás bydliště, bude zahrnovat perfektní kabel reproduktoru mít největší zábavu. To je fáze, kde přesně mnoha lidem najít to tri ...
20:52
27/10
Jet Ski Tipy oblasti údržby motorů
Jet lyže jsou vodní skútry, které budou jistě opustí vás mrštit více v otevřených vodách.
17:36
27/10
Všeobecné letectví App pro iPhone - Jak stáhnout všechny aplikace pro iPhone je You Want
Získání všeobecného letectví App pro iPhone lze provést v několika dráhy. Můžete jimi, když cítíte potřebu, nebo si je můžete stáhnout automaticky, kdykoliv se vám zachce, aniž byste museli vyrazit z kreditní karty nebo jak účtovat vyšší.
16:23
27/10
Bezpečné Car Service Provider v Reagan letiště
Dulles letiště autoservis je pozemní služby, která poskytuje ode dveří ke dveřím služby od nebo do Washington Dulles mezinárodní letiště. Dulles autoservis je nějaký velmi komfortní a profesionální jízdy se můžete dostat po dlouhém a exhautic let. Jeho také druh velmi soukromé jízdy, takže můžete mít nějaký kvalitativní času na letišti auto bez jakýchkoli potíží.
Oblíbené články