Jsou místa, kde si můžete zdarma downlod PSP hru uložit. Tyto Uložit hru soubory pak mohou být přeneseny do vašeho PSP a můžete hrát hry z paměťové karty a PSP. Za předpokladu, že jste obdrželi hru uložit (buď vy nebo váš přítel uložit dříve, nebo si stáhnout zdarma PSP hry ušetřit odněkud), vše, co potřebujete udělat, je sledovat jednoduché kroky níže začít hrát hry znovu. Co musíte mít: PSP konzole Memory Stick Duo (dostatek prostoru držet hru uložte soubor) Uložit hru archivu Mini USB kabel PC s operačním systémem Windows s volným USB portem Krok 1: Extrahování hru uložit soubor. Můžete si hru ukládat na různých zdrojů. To může být ve hře jste uložili na nouzové účely. Ujistěte se, že máte hru uložit soubor ve svém počítači již. Pokud hra uložit je ve formátu ZIP, je třeba Rozbalte soubor. Po rozbalení uvidíte složky vypadá takto: "ULJM05006_DATA" (To je jen ukázka jen mohl skutečné jméno je jiné). Krok 2: Připojte své PSP k počítači. Jakmile správně zapojen, je nutné použít Průzkumníka přejít do složky PSP vašeho PSP. Stejně jako zkoumání všech složek v počítači. Na nejvyšší úrovni, měli byste vidět tyto složky: MP_ROOT, PSP Musíte jít do "PSP" složku. Tam, uvidíte tyto složky: GAME, hudba, fotografie, SaveData Jděte do "SaveData" Krok 3: Zkopírujte hru uložit do "SaveData" složce PSP. Budete muset zkopírovat hru uložit do této složky. Vraťte se, kde jste rozbalili hru uložit. V tomto příkladu sub-adresář jmenuje "ULJM05006_DATA". Označte celou podsložku a "kopírovat" a vložte uvnitř složky SaveData. Musíte dávat pozor, aby po-napsat nějaké podsložky uvnitř složky SaveData. Například, že již máte "ULJS00002" A vy jste hru uložit název je stejný, ujistěte se, že ne příliš napsat. Přejmenujte původní podsložce dřív, než si zkopírovat. Prosím. Vše je hotovo! Odpojte USB a můžete začít hrát hry na vás PSP. Měli byste být schopni jít do konzole PSP hry a nahrát hru z SaveData. Článek O Ray léto Ray se názory na produkty PSP. Můžete tam najít informace o PSP hry nebo film stáhnout z jeho internetových stránkách (http://www.pspproductreview.com/blog). Celý článek o tom, jak hrát PSP gamesave se také nachází na jeho straně zdrojů, včetně toho, jak stáhnout zdarma PSP hry, a jak vybrat dobré PSP download stránkách.

Podobné články

3 sex hry hrát se ženami

Publikováno: 23. 06. 2011

V tomto článku se dozvíte, proč sex hry může být skvělý způsob, jak to rozjet s vaší ženou.

Jak hrát GTA San Andreas online zdarma

Publikováno: 21. 09. 2011

Ahoj přátelé, dnes jsem chtěl napsat příspěvek o tom, jak hrát GTA Sanandreas online zdarma.

Začátečník kytarové lekce: Naučte se hrát na kytaru rychle

Publikováno: 19. 09. 2011

Naučte se základy hry na kytaru, než se rozhodnete pro zvláštnost.

Jakou roli má hrát auta kamery v automobilových soutěžích

Publikováno: 18. 09. 2011

Jste-li v sázce základní motoristického sportu závodníka a začne cítit chtějí na rychlost, skoro jistě nutné vlastní auto videorekordér oznámit svůj čas na trati. Pokud jste se snaží produkovat kvalifikované kvalitní DVD video nebo jednoduchých malých souborech s web z vašeho závodu s tratí, může tento článek pomoci bod, který jste do správného směru a nastavit si s kvalitní technikou v automobilu fotoaparátu tak, aby vyhovovaly Vaše požadavky. Můžete snadno dokumentu, co se až nyní

Kde ke stažení Nintendo DS hry

Publikováno: 15. 02. 2011

Nintendo DS je určitě jeden z nejlepších ruční herní konzoli na trhu. Můžete si vychutnat hraní her, kdykoli budete chtít. Můžete hrát opravdu všude. To je důvod, proč můžete vidět tolik lidí hraje na ulici nebo v autobuse.

Zdarma vyzvánění ke stažení

Publikováno: 04. 10. 2011

To není možné stahovat nové vyzváněcí tón pokaždé. K překonání tohoto problému dnes můžeme najít řadu míst, které poskytují zdarma ke stažení vyzváněcí tón. T

Více podobných

Tento článek pochází z articlesbase.com a byl strojově přeložen. Článek může obsahovat chyby, nesrovnalosti, nepravdy, berte to na vědomí. Článek je pouze informativního charakteru. Produktově či právně může být vázán k prostředí USA a okolí.


Aktualizováno: dnes Nové články
15:23
10/11
Jízdy kolem koní
Není to jen řidiči a cyklisty na silnicích ve Velké Británii, naše silnice jsou tam koně, a tak mají právo provozu na pozemních komunikacích.
13:36
01/11
Boost Mobile a AirG spuštění Zvyšte HOOKT mobilní komunitu
"Jsme velmi rádi, že můžeme stavět na období tří let partnerství úspěchu Boost Mobile s uvedením Boost HOOKT mobilní komunitu.
19:23
28/10
Jak se na Spy podvádění manžela mobilního telefonu
Pokud máte podezření na podvádění manžela, pak statistiky uvádějí, že máte asi pravdu. Mezi další typy techniky, mobilních telefonů hrají významnou roli v činnosti podvádění manžela. Hovory mohou být vyrobeny z izolovaných lokalitách a všechny záznamy vymazány. Textové zprávy mohou být zaslány. Mobilní telefon je podvodník nejlepší přítel.
22:36
27/10
Vyhněte se body na Nový záznam řízení York
New York je vnímán jako "město, které nikdy nespí." Což znamená, že v řízení, při případné denní dobu rovná se aktivně zaměřuje na cestě se vyhnout dopravní letenku na Nový záznam jízdy York. Následky dopravní letenku nejen body na řízení záznamů jsou: zvýšení své sazby pojištění vozidla, možnost pozastavení licence a odpovědnost řidiče hodnocení.
22:00
27/10
Jak na design a styl s kabelovou Světla drát stopy
Oleje, které se používají v mazacích drátu se mohou lišit v závislosti na rozměrech a druhu drátu, jak dobře jeho dojem na lidské kůži. Správná údržba je, aby tyto kabely Předchozí po velmi dlouhou dobu. Bez ohledu na to, zda máte zájem o zřízení bytové divadlo, nebo máte stereo inovativní proces již nastaven ve vás bydliště, bude zahrnovat perfektní kabel reproduktoru mít největší zábavu. To je fáze, kde přesně mnoha lidem najít to tri ...
20:52
27/10
Jet Ski Tipy oblasti údržby motorů
Jet lyže jsou vodní skútry, které budou jistě opustí vás mrštit více v otevřených vodách.
17:36
27/10
Všeobecné letectví App pro iPhone - Jak stáhnout všechny aplikace pro iPhone je You Want
Získání všeobecného letectví App pro iPhone lze provést v několika dráhy. Můžete jimi, když cítíte potřebu, nebo si je můžete stáhnout automaticky, kdykoliv se vám zachce, aniž byste museli vyrazit z kreditní karty nebo jak účtovat vyšší.
16:23
27/10
Bezpečné Car Service Provider v Reagan letiště
Dulles letiště autoservis je pozemní služby, která poskytuje ode dveří ke dveřím služby od nebo do Washington Dulles mezinárodní letiště. Dulles autoservis je nějaký velmi komfortní a profesionální jízdy se můžete dostat po dlouhém a exhautic let. Jeho také druh velmi soukromé jízdy, takže můžete mít nějaký kvalitativní času na letišti auto bez jakýchkoli potíží.
Oblíbené články